Wybierasz Salon Start

Gratulujemy dobrego wyboru! Jesteśmy gotowi do rozpoczęcia realizacji Twojej nowej strony internetowej.
Klikając przycisk niżej, zobaczysz szczegóły oferty.

Pobierz ofertę (PDF)

Jeszcze tylko kilka szczegółow.

Pragniemy stworzyć dla Ciebie witrynę internetową zgodnie z Twoimi oczekiwaniami. Jednak aby tak się stało, musimy wiedzieć nieco więcej na temat Twoich potrzeb.

Poznajmy się.

Niezależnie od wybranego planu, pragniemy jak najlepiej poznać Twoje oczekiwania oraz profil działalności.

 
 

Szczegóły oferty Salon Start

1290 PLN brutto   1615 PLN
Cena zawiera podatek VAT 241,22 PLN

 • Domena .pl na okres roku
 • Szybki hosting na zawsze
 • Certyfikat SSL
 • Firmowy adres email
 • Spersonalizowany szablon
 • Do 5 podstron
 • Podstawowa optymalizacja SEO
 • Przystosowanie pod RODO/GDPR
 • Podstawowe dostosowanie do urządzeń mobilnych
 • Profil w Google Moja Firma
 • Pomoc w marketingu internetowym
 • Regularne kopie zapasowe
 • Możliwość dostosowania oferty

Przybliżony czas realizacji:

 • 7 dni - zależności od czasu nadesłania wymaganych materiałów.

Często zadawane pytania:

Ceny ulegają zmianom jedynie w przypadku zrezygnowania z którejkolwiek funkcjonalności zawartej w opisie pakietu. Wyjątkiem jest tutaj pakiet Business, który podlega całkowitej negocjacji ceny. Rabaty przewidywane są w sytuacji gdy realizowana jest większa ilość usług.

Tak, funkcjonalności można wybierać dowolnie.

Opłata za realizację projektu jest jednorazowa. Rocznym opłatom podlegają koszty odnowienia domeny. Miesięcznym opłatom podlegają koszty aktualizacji strony, takie jak zmiana tekstów, dodanie zdjęć, podstron itp.

Płatność ratalna nie jest możliwa. Dla wybranych planów udostępniane są płatności dokonywane w 2 lub 3 transzach: po przystąpieniu do zamówienia, po odbiorze projektu graficznego oraz po finalnym uruchomieniu strony.

Pakiet Start - od 1 tygodnia. Pakiet Individual - od 2 tygodni. Pakiet Business - Od 4 tygodni. Czas potrzebny na wykonanie strony internetowej w głównej mierze zależy od ilości funkcjonalności do wdrożenia i jej wielkości. Duży wpływ ma także sprawność w komunikacji i przesyłaniu wymaganych materiałów przez zamawiającego.

W zależności od wybranego planu, dla naszych klientów przeznaczamy od 1 do 3 roboczogodzin gratis. Koszt późniejszych aktualizacji zależy od czasu wymaganego do ich wdrożenia.

Wyłącznie materiały promocyjne, takie jak fotografie, teksty oraz ogólny zarys koncepcji strony. Kwestie techniczne takie jak serwer, domena są organizowane przez nas.

Poniżej każdego z planów znajduje się odnośnik do pełnej oferty w wersji PDF. Dokładne szczegóły witryny możemy udostępnić w postaci specyfikacji technicznej.

Nie, tworzymy tylko wersję projektu graficznego. Jest ona poprzedzona szczegółowym wywiadem na temat Twoich preferencji dotyczących stylistyki strony. Po przedstawieniu makiety graficznej organizowane są 2 rundy poprawkowe podczas których można zgłosić wszystkie uwagi do utworzonego projektu.

Tak, istnieje możliwość zbudowania strony w oparciu o istniejący projekt graficzny.

Tak, możemy dokonać zmian na istniejącej już stronie. Zastrzegamy sobie jednak prawo do odmowy przeprowadzania działań na istniejącej witrynie ze względu na jej optymalizację oraz technologię w której została utworzona.

Tworzone przez nas strony internetowe są w pełni zoptymalizowane pod wyszukiwarki internetowe, co w wielu przypadkach daje zadowalający efekt. Zamówienia na pozycjonowanie dokonywane są dodatkowo. Czas trwania pozycjonowania zależy od istniejącej konkurencji, za dolną granicę przyjmuje się 6 miesięcy. Nie wykonujemy usług szybkiego pozycjonowania.

Nie, zajmujemy się wyłącznie tworzeniem stron internetowych.

Tak. Strona w całości należy do zamawiającego i może otrzymać pliki źródłowe wraz licencjami w każdym momencie.

Masz pytania? Zostaw nam swój numer lub adres e-mail. Skontaktujemy się z Tobą.